Ako vybrať správny pozemok

Ako vybrať správny pozemok

Prihláška do minikurzu

Ako vybrať správny pozemok

Ako vybrať správny pozemok

Váš sprievodca k nájdeniu vysnívaného pozemku

Nájsť pozemok, ktorý má dušu, s primeranou cenou a tak veľký, že si na ňom dokážem splniť všetky sny.

Takto sme koncipovali minikurz Ako vybrať správny pozemok. Tento kurz bude váš kompas pre nájdenie vášho vysnívaného pozemku, ktorý je šitý vám na mieru.

Získate know how, kde vybudovať váš nový DOMOV

Nemáte dosť peňazí na kúpu stavebného pozemku? Neviete sa rozhodnúť či uprednostniť veľký pozemok na vidieku alebo menší v meste? Už dlho hľadáte, ale v ponuke realitných kancelárií nie je žiaden pozemok, ktorý by vám vyhovoval? Ukážeme vám spôsoby ako si zaobstarať pozemok, ktorý v ponukách ani nenájdete.

Tento kurz vám dá know howvďaka ktorému môžete nájsť vysnívaný pozemok za dobrú cenu

Kurz vás zorientuje:

Kurz je vhodný pre každého, kto hľadá nové miesto pre život, bývanie, založenie farmy, rodového statku, permakultúrnej záhrady, vytvorenie nového DOMOVA. Kurz má 4 hútne videolekcie a 2 BONUSOVÉ videolekcie. Súčasťou sú inšpiratívne študijné materiály. Študovať môžete hneď. Kurz sa sprístupní po zakúpení.

Obsah kurzu

Kurz je vhodný pre každého, kto hľadá nové miesto pre život, bývanie, založenie farmy, rodového statku, permakultúrnej záhrady, vytvorenie nového DOMOVA. Kurz má 4 hútne videolekcie a 2 BONUSOVÉ videolekcie. Súčasťou sú inšpiratívne študijné materiály. Študovať môžete hneď. Kurz sa sprístupní po zakúpení.

Do čoho sa oplatí investovať

Aký veľký pozemok zvoliť

Sceľovanie pozemkov ako cesta ku pozemku snov

Práca s mapami, terénom a katastrom

Konkrétne čísla, ceny, legislatívny postup

Prečo absolvovať kurz od nás?

Pred 8 rokmi sme začali budovať vlastný prírodný raj, ktorý vyústil do permakultúrnej farmy. Pestujeme úplne všetko, čo sa na Slovensku vypestovať dá. Rovnako chováme zvieratá a šírime inšpirácie o humánnom chove. Všetko naše know how sme získali rokmi praxe, mnohými omylmi a pokusmi, ktoré vy robiť nemusíte. Vieme čo v prírode funguje a čo nie. 

Roky sme viedli permakultúrne workshopy a semináre v našej záhrade a máme stovky spokojných absolventov. Mnohým kurzy zmenili úplne životy!

Naša záhrada je certifikovanou prírodnou záhradou. Nájdete ju právom v mnohých článkoch, televíznych i rozhlasových reláciách. Našou húževnatou osvetou permakultúry sme tento prístup k prírode a starostlivosti o pôdu a človeka, dostali do povedomia ľudí na Slovensku.

Napísali sme dve knihy o permakultúre, natočili celovečerný dokumentárny film a o našom ekologickom prístupe natočila dokumentárny film aj celosvetová televízia HBO. Ak absolvovať kurz o prírode, pestovaní, zvieratách, permakultúre, tak s odborníkmi, ktorí permakultúru žijú v každej bunke svojho tela a v každom dni roku.

O lektorke

Zuzana Matúšová

Novinárka, blogerka, lektorka a matka piatich detí. Autorka kníh Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa, Alžbetka s Klárkou si vysnívali čarovnú záhradku, Útulný a zdravý domov. Tvorkyňa filmu V zdravom dome žijú šťastní ľudia. Lektorka kurzov zdravého bývania, zdravého interiérového dizajnu a ekologického staviteľstva.

Môj príbeh…

Môj príbeh sa začal rodinou krízou. Jej riešenie som videla napojením sa na prírodu. S rodinou sme odišli dobrovoľníčiť na Nový Zéland, na permakultúrne farmy. Po návrate sme si vybudovali vlastnú permakultúrnu záhradu a neskôr farmu. To čo mi zmena životného štýlu dala, je pokoj, vyrovnanosť, pokora a múdrosť prevzatá žitím v spolupráci s prírodou. 

Príroda a záhrada je viac ako len trávnik, kvety či zelenina. Príroda je terapia, liečenie duše i tela. So mnou objavíte vášeň pre záhradníčenie a funkčný systém odpozorovaný z prírody.

Od roku 2013 som absolvovala Úplný kurz permakultúrneho dizajnu pod vedením Ing. Patricie Pavlovskej. Pestovateľsky má viedla permakultúrna lektorka a skvelá pestovateľka Ing. Paulína Urdová. Mám za sebou desiatky workshopov ako účastník a ako permakultúrny lektor tri roky intenzívneho lektorovania a prednášania.

To čo vám viem odovzdať sú roky praxe v záhrade a roky praxe s vedením kurzov. Mojím mottom je dotknúť sa cez permakultúru srdca každého môjho žiaka.

Prihláška

Kurz sa vám sprístupní po uhradení platby

Ako sa dostanete k prístupom ku kurzu Ako vybrať správny pozemok

Po vyplnení prihlášky obdržíte faktúru na váš email.

Po pripísaní úhrady na náš účet, vám príde email s predmetom: Vaše prístupové údaje do kurzu Ako vybrať správny pozemok , v ktorom budete mať prístupové heslá do videokurzu

Ak ste faktúru uhradili a želáte si prístup k videokurzu urýchliť, stačí nám emailom poslať doklad o úhrade.