Trojkurz

Trojkurz

VŠETKY 3 KURZY SPOLU ZA ZVÝHODNENÚ CENU !

Kurz NAPLÁNUJ si permakultúrnu záhradu, VYBUDUJ si krásnu a efektívnu záhradu, VYPESTUJ si vlastnú chutnú a zdravú úrodu.

Sloboda, udržateľnosť, zdravie a sebestačnosť. Premeň svoju záhradu na farebný, voňavý raj plný vynikajúcich chutí. Ste krok od toho, aby ste vďaka permakultúre objavili vášeň žiť v záhrade. Objavíte harmóniu nie len v záhrade, ale aj v živote.

Trojkurz

Kúpou všetkých 3 kurzov získaš

70 výdatných videolekcií nadupaného obsahu

3 bonusy samostatne nepredajné

1 živá spoločná konzultácia

FB podporná skupina (nevyčísliteľná)

Desiatky štúdijných materiálov, výkresov, plánov a inšpirácií

Na tomto trojkurze oceníte komplexnosť! Naučíte sa o tom, ako pestovať, a pritom sa zo záhrady nezblázniť. Pri mrkve to však nekončí! Naučíme vás, ako si navrhnúť skutočne očarujúco krásnu záhradu. Lebo záhrada má byť poživeň nie len pre telo, ale aj pre dušu. S nami si vybudujete efektívnu a praktickú záhradu, v ktorej má všetko svoju logiku a hlbší zmysel. Lebo záhrada má prinášať aj úžitok pre pohyb v nej a šetriť váš čas aj peniaze.

Všetky lekcie sú videa priamo z našej permakultúrnej záhrady. Sú natočené tak, aby ste mali z každého videá jasnú predstavu, konkrétny živý príklad. V tomto kurze nečakajte powerpointové prezentácie, ale bohato ilustrovanú prehliadku roky fungujúcej permakultúrnej záhrady. Nečakajte ani kvetnaté rozprávanie o prírode, ale praktické, pragmatické a koncepčné kapitoly. Viac k obsahu jednotlivých kurzov nájdete na jednotlivých podstránkach v menu.

Prečo absolvovať kurz od nás?

Pred 8 rokmi sme začali budovať vlastný prírodný raj, ktorý vyústil do permakultúrnej farmy. Pestujeme úplne všetko, čo sa na Slovensku vypestovať dá. Rovnako chováme zvieratá a šírime inšpirácie o humánnom chove. Všetko naše know how sme získali rokmi praxe, mnohými omylmi a pokusmi, ktoré vy robiť nemusíte. Vieme čo v prírode funguje a čo nie. 

Roky sme viedli permakultúrne workshopy a semináre v našej záhrade a máme stovky spokojných absolventov. Mnohým kurzy zmenili úplne životy!

Naša záhrada je certifikovanou prírodnou záhradou. Nájdete ju právom v mnohých článkoch, televíznych i rozhlasových reláciách. Našou húževnatou osvetou permakultúry sme tento prístup k prírode a starostlivosti o pôdu a človeka, dostali do povedomia ľudí na Slovensku.

Napísali sme dve knihy o permakultúre, natočili celovečerný dokumentárny film a o našom ekologickom prístupe natočila dokumentárny film aj celosvetová televízia HBO. Ak absolvovať kurz o prírode, pestovaní, zvieratách, permakultúre, tak s odborníkmi, ktorí permakultúru žijú v každej bunke svojho tela a v každom dni roku.

O lektorke

Zuzana Matúšová

Novinárka, blogerka, lektorka a matka piatich detí. Autorka kníh Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa, Alžbetka s Klárkou si vysnívali čarovnú záhradku, Útulný a zdravý domov. Tvorkyňa filmu V zdravom dome žijú šťastní ľudia. Lektorka kurzov zdravého bývania, zdravého interiérového dizajnu a ekologického staviteľstva.

Môj príbeh…

Môj príbeh sa začal rodinou krízou. Jej riešenie som videla napojením sa na prírodu. S rodinou sme odišli dobrovoľníčiť na Nový Zéland, na permakultúrne farmy. Po návrate sme si vybudovali vlastnú permakultúrnu záhradu a neskôr farmu. To čo mi zmena životného štýlu dala, je pokoj, vyrovnanosť, pokora a múdrosť prevzatá žitím v spolupráci s prírodou. 

Príroda a záhrada je viac ako len trávnik, kvety či zelenina. Príroda je terapia, liečenie duše i tela. So mnou objavíte vášeň pre záhradníčenie a funkčný systém odpozorovaný z prírody.

Od roku 2013 som absolvovala Úplný kurz permakultúrneho dizajnu pod vedením Ing. Patricie Pavlovskej. Pestovateľsky má viedla permakultúrna lektorka a skvelá pestovateľka Ing. Paulína Urdová. Mám za sebou desiatky workshopov ako účastník a ako permakultúrny lektor tri roky intenzívneho lektorovania a prednášania.

To čo vám viem odovzdať sú roky praxe v záhrade a roky praxe s vedením kurzov. Mojím mottom je dotknúť sa cez permakultúru srdca každého môjho žiaka.

Prihláška

Ako sa dostanete k prístupom ku trojkurzu

Po vyplnení prihlášky obdržíte faktúru na váš email.

Po pripísaní úhrady na náš účet, vám príde email s potvrdením a email s predmetom: Prihlasovacie údaje do kurzu s LifeReset, v ktorom budete mať prístupové heslá do videokurzu

Ak ste faktúru uhradili a želáte si prístup k videokurzu urýchliť, stačí nám emailom poslať doklad o úhrade.