Trojkurz - Naplánuj, Vybuduj, Vypestuj

+ bonus živá podpora do 16. 4.

Vianočný darček, aj na poslednú chvíľu

Hodnotný darček pre seba alebo svojich blízkych

Darčeky, ktoré máte hneď po zaplatení. S vianočnou 30 % zľavou na všetky online kurzy a webináre. V objednávke stačí zadať zľavový kód VESELE23.

 

Vyberte si z našej ponuky

ponuka-vianoce

Naplánuj permakultúrnu záhradu

Pochopením princípov permakultúry môžete vytvoriť záhradu, kde má všetko svoje miesto, zmysel a nadväznosť. Ku kurzu navyše bonusy hodinová konzultácia, Dizajnovanie v praxi a 2 webináre.

ponuka-vianoce

Vybuduj permakultúrnu záhradu

Aj vy si môžete svojpomocne vybudovať prepracovanú záhradu so záhonmi, živým plotom, zónou na oddych, ale aj prepracovanými prvkami (koreňová čistička, chodníky, suchý múrik).

ponuka-vianoce

Vypestuj bohatú úrodu

Pochopením podmienok ako je klíma, pôda a správnemu načasovaniu a pestovaniu v zmiešaných záhonoch i vo fóliovníku spolu s mulčovaním sa môžete tešiť z úrody po väčšinu roka. Ku kurzu bonus 5 webinárov a ďalšie.

ponuka-vianoce

Kompletné kurzy

Spolu 3 veľké kurzy: Naplánuj, Vybuduj a Vypestuj. Od naplánovania, cez realizáciu až po pestovanie vlastnej úrody. Vrátane všetkých bonusov. Najvýhodnejšia ponuka na online kurzy.

ponuka-vianoce

Ako nájsť pozemok snov

Nájdite svoj vysnívaný pozemok, s dušou, primeraný veľkosťou a cenou presne pre vás. K tomu na výber výhodne novinka Dizajnovanie v praxi.

ponuka-vianoce

Kvetinový raj

Obnovte si alebo vybudujte trvalkový kvetinový záhon, farebný od skorej jari do neskorej jesene. K tomu vo výhodnej ponuke kurz Vybuduj bylinkovú špirálu s jazierkom.

ponuka-vianoce

Návrh vlastnej záhrady

Vytvorte si dizajn svojej záhrady v skupinovom mentoringu s permakultúrnou dizajnérkou. Na konci budete mať vypracovanú technickú správu a vlastný dizajn záhrady.

ponuka-vianoce

Balík webinárov 1

Webináre: Mulčovanie, Budovanie pôdy, Zazimovanie záhrady, Pestujeme s deťmi

ponuka-vianoce

Balík webinárov 2

Webináre: Mulčovanie, Ako na škodcov bez chémie, Záhrada bez driny (Ako odísť na dovolenku), Čo vysievať v neskoré leto

ponuka-vianoce

E-book Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa

Vytvorte si svoj sebestačný raj podľa princípov permakultúry. Svoju oázu pokoja plnú farieb, vôní, chutí a priestoru pre oddych, lebo v prírodnej záhrade sa veľa premýšľa a plánuje.

ponuka-vianoce
ponuka-vianoce
ponuka-vianoce

Prihlasovacie údaje ku kurzom a webinárom dostanete, keď zadáte kód z darčekového poukazu a email na našej stránke, alebo svoj email zadá obdarovaný. Darčekové poukazy si môžete aktivovať do 30. 6. 2024. 

Od zadania kódu budete mať prístupy ku kurzom na 2 roky a k webinárom na 60 dní. Všetky dôležité informácie dostanete v emaile.