Trojkurz - Naplánuj, Vybuduj, Vypestuj

+ bonus živá podpora do 16. 4.

Naplánuj

Naplánuj

Prihláška do kurzu

Naplánuj – Krásnu a jedlú záhradu

Naplánuj

Vytvorte si návrh krásnej, plodnej a efektívnej záhrady

Ste krok od toho, aby bola vaša záhrada plná kvetov, vôní a chutí. Mala logicky rozmiestnené všetko čo v záhrade túžite mať. A verte mi, že dokážeme do záhrady dostať viac, akoby ste si kedy mysleli a pritom bola záhrada krásnym a praktickým rajom.

Ste krok od toho, aby ste našli pozemok vašich snov. V kurze vám ukážeme, podľa čoho si pozemok vyberať a ako pozemok výhodne kúpiť.

Ste krok od toho, aby ste vďaka permakultúre objavili samočinnosť v záhrade. V záhrade sa nezbláznil, ale naopak, aby ste našli pre ňu vášeň. Lebo keď pochopíme prírodu, nastane veľký zlom! Objavíte harmóniu nie len v záhrade, ale aj v živote.

Detaily kurzu

Kurz má 6 kapitol a 25 videolekcií. Ku kurzu dostanete aj 3 BONUSOVÉ VIDEOLEKCIE. Po uhradení platby vám prídu prístupové hesla do kurzu. Každý týždeň sa vám otvorí nová kapitola s novými videolekciami. 

Kurz môžete absolvovať za 6 týždňov alebo v tempe, aké vám vyhovuje. Kurz bude pre vás prístupný po dobu minimálne dvoch rokov. Súčasťou je podporná facebooková skupina pre vaše odpovede a otázky, aby ste mali priamu podporu pri vašich permakultúrnych začiatkoch.

Prečo absolvovať kurz od nás?

Pred 8 rokmi sme začali budovať vlastný prírodný raj, ktorý vyústil do permakultúrnej farmy. Pestujeme úplne všetko, čo sa na Slovensku vypestovať dá. Rovnako chováme zvieratá a šírime inšpirácie o humánnom chove. Všetko naše know how sme získali rokmi praxe, mnohými omylmi a pokusmi, ktoré vy robiť nemusíte. Vieme čo v prírode funguje a čo nie. 

Roky sme viedli permakultúrne workshopy a semináre v našej záhrade a máme stovky spokojných absolventov. Mnohým kurzy zmenili úplne životy!

Naša záhrada je certifikovanou prírodnou záhradou. Nájdete ju právom v mnohých článkoch, televíznych i rozhlasových reláciách. Našou húževnatou osvetou permakultúry sme tento prístup k prírode a starostlivosti o pôdu a človeka, dostali do povedomia ľudí na Slovensku.

Napísali sme dve knihy o permakultúre, natočili celovečerný dokumentárny film a o našom ekologickom prístupe natočila dokumentárny film aj celosvetová televízia HBO. Ak absolvovať kurz o prírode, pestovaní, zvieratách, permakultúre, tak s odborníkmi, ktorí permakultúru žijú v každej bunke svojho tela a v každom dni roku.

O lektorke

Zuzana Matúšová

Novinárka, blogerka, lektorka a matka piatich detí. Autorka kníh Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa, Alžbetka s Klárkou si vysnívali čarovnú záhradku, Útulný a zdravý domov. Tvorkyňa filmu V zdravom dome žijú šťastní ľudia. Lektorka kurzov zdravého bývania, zdravého interiérového dizajnu a ekologického staviteľstva.

Môj príbeh…

Môj príbeh sa začal rodinou krízou. Jej riešenie som videla napojením sa na prírodu. S rodinou sme odišli dobrovoľníčiť na Nový Zéland, na permakultúrne farmy. Po návrate sme si vybudovali vlastnú permakultúrnu záhradu a neskôr farmu. To čo mi zmena životného štýlu dala, je pokoj, vyrovnanosť, pokora a múdrosť prevzatá žitím v spolupráci s prírodou. 

Príroda a záhrada je viac ako len trávnik, kvety či zelenina. Príroda je terapia, liečenie duše i tela. So mnou objavíte vášeň pre záhradníčenie a funkčný systém odpozorovaný z prírody.

Od roku 2013 som absolvovala Úplný kurz permakultúrneho dizajnu pod vedením Ing. Patricie Pavlovskej. Pestovateľsky má viedla permakultúrna lektorka a skvelá pestovateľka Ing. Paulína Urdová. Mám za sebou desiatky workshopov ako účastník a ako permakultúrny lektor tri roky intenzívneho lektorovania a prednášania.

To čo vám viem odovzdať sú roky praxe v záhrade a roky praxe s vedením kurzov. Mojím mottom je dotknúť sa cez permakultúru srdca každého môjho žiaka.

Ešte váhate?
Možno sú toto vaše problémy, na ktoré vám ukážeme riešenia

PRAKTICKÁ, ESTETICKÁ A ORGANICKÝ ZORGANIZOVANÁ ZÁHRADA

Mám malú záhradu, no želám si mať z nej pestrý raj. Ukážeme vám, ako do záhrady dostať praktickosť, estetickosť a organickú zorganizovanosť.

KOMPAS PLÁNOVANIA VŠETKÉHO ČO CHCEME V ZÁHRADE ŽIŤ, VYPESTOVAŤ, CHOVAŤ A VYBUDOVAŤ

Nikdy sme nebývali v dome a v záhrade neviem, odkiaľ začať. Dáme vám kompas, ktorým si naplánujete všetko od parkovného miesta, cez relax zónu až po záhony či kurník.

KAŽDÝ PROBLÉM JE SÚČASŤOU RIEŠENIA

Túžim mať vlastný rodový statok, no nezvládam toľko prác na ňom. Naučíme vás permakultúrne myslieť a hľadať riešenia overené prírodou.

NAUČÍTE SA TIEŽ

Kurz je určený pre mužov aj ženy, pre začiatočníkov aj zbehlých záhradkárov. Po absolvovaní tohto kurzu sa do permakultúrnej záhrady zamilujete.

Prihláška

Ako sa dostanete k prístupom ku kurzu Naplánuj

Po vyplnení prihlášky obdržíte faktúru na váš email.

Po pripísaní úhrady na náš účet, vám príde email s potvrdením a email s predmetom: Prihlasovacie údaje do kurzu s LifeReset, v ktorom budete mať prístupové heslá do videokurzu.

Ak ste faktúru uhradili a želáte si prístup k videokurzu urýchliť, stačí nám emailom poslať doklad o úhrade.