Trojkurz - Naplánuj, Vybuduj, Vypestuj

+ bonus živá podpora do 16. 4.

Vybuduj

Vybuduj

Prihláška do kurzu

Vybuduj - Permakultúrnu záhradu

Vybuduj

Praktický sprievodca krok za krokom ku vybudovaniu krásnej jedlej záhrady

Túžite po záhrade, ktorá bude mať jednotnú architektúru, bude plná plodov, vôní, farieb a bude v mnohom samočinná?

V našich videopostupoch nájdete kľúč k tomu, ako mať krásnu jedlú záhraduskutočne sa nenadrieť

Kurz prebieha v našej vlastnej permakultúrnej záhrade a farme. Vďaka tomu, môžete vidieť reálne roky zabehnutú prírodnú záhradu a predstaviť si, ako bude vyzerať už čoskoro tá vaša.

Obsah kurzu

Kurz má 8 kapitol18 videolekcií. Ku kurzu dostanete aj tri BONUSOVÉ VIDEOLEKCIE. Po uhradení platby vám prídu prístupové hesla do kurzu. Každý týždeň sa vám otvorí nová kapitola s novými videolekciami.

Kurz môžete absolvovať za mesiac alebo v tempe, aké vám vyhovuje. Kurz bude pre vás prístupný po dobu minimálne dvoch rokov. Kurz má množstvo študijných materiálov, konkrétne pôdorysy a plány pre vybudovanie vlastnej permakultnej záhrady i farmy. Súčasťou je podporná facebooková skupina pre vaše odpovede a otázky, aby ste mali priamu podporu pri vašich permakultúrnych začiatkoch.

Ešte váhate?
Možno sú toto vaše problémy, na ktoré vám ukážeme riešenia

Nikdy som nemal záhradu a chcem sa naučiť ako ju vybudovať. Naučíme vás vybudovať si krok po kroku vyvýšené záhony, chodníky, koreňovú čističku, priestor pre deti i relax zóny a všetko ostatné, čo do praktickej, plodnej a krásnej záhrady patrí.

Získate know how a odvahu pustiť sa do svojich projektov

Chcem svoju záhradu pretvoriť na prírodný raj. Prejdeme si prvok po prvku, ako pracovať s prírodnými materiálmi, ako vytvoriť romantické trvalkové zákutie, naozaj živý plot plný života či založiť jazierka až jazerá.

ZÍSKATE INŠPIRÁCIE A PRAKTICKÉ NÁVODY AKO DOSIAHNUŤ EFEKT RAJSKEJ ZÁHRADY.

Nikdy som nepestoval a nechoval, no chcem to zmeniť a byť sebestačný. Ukážeme vám ako vybudovať pivnicu, hospodársku budovu pre chov, fóliovník Geodom aj kompostéry a systém pre zber dažďovej vody.

DOSTANETE KOMPLEXNÝ OBRAZ O TOM, ČO VŠETKO TO OBNÁŠA A AKO TO VŠETKO VO ZÁHRADE MAŤ.

Kurz je určený pre mužov aj ženy, pre začiatočníkov aj zbehlých záhradkárov. Po absolvovaní tohto kurzu sa do permakultúrnej záhrady zamilujete.

Prečo absolvovať kurz od nás?

Pred 8 rokmi sme začali budovať vlastný prírodný raj, ktorý vyústil do permakultúrnej farmy. Pestujeme úplne všetko, čo sa na Slovensku vypestovať dá. Rovnako chováme zvieratá a šírime inšpirácie o humánnom chove. Všetko naše know how sme získali rokmi praxe, mnohými omylmi a pokusmi, ktoré vy robiť nemusíte. Vieme čo v prírode funguje a čo nie. 

Roky sme viedli permakultúrne workshopy a semináre v našej záhrade a máme stovky spokojných absolventov. Mnohým kurzy zmenili úplne životy!

Naša záhrada je certifikovanou prírodnou záhradou. Nájdete ju právom v mnohých článkoch, televíznych i rozhlasových reláciách. Našou húževnatou osvetou permakultúry sme tento prístup k prírode a starostlivosti o pôdu a človeka, dostali do povedomia ľudí na Slovensku.

Napísali sme dve knihy o permakultúre, natočili celovečerný dokumentárny film a o našom ekologickom prístupe natočila dokumentárny film aj celosvetová televízia HBO. Ak absolvovať kurz o prírode, pestovaní, zvieratách, permakultúre, tak s odborníkmi, ktorí permakultúru žijú v každej bunke svojho tela a v každom dni roku.

O lektorke

Zuzana Matúšová

Novinárka, blogerka, lektorka a matka piatich detí. Autorka kníh Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa, Alžbetka s Klárkou si vysnívali čarovnú záhradku, Útulný a zdravý domov. Tvorkyňa filmu V zdravom dome žijú šťastní ľudia. Lektorka kurzov zdravého bývania, zdravého interiérového dizajnu a ekologického staviteľstva.

Môj príbeh…

Môj príbeh sa začal rodinou krízou. Jej riešenie som videla napojením sa na prírodu. S rodinou sme odišli dobrovoľníčiť na Nový Zéland, na permakultúrne farmy. Po návrate sme si vybudovali vlastnú permakultúrnu záhradu a neskôr farmu. To čo mi zmena životného štýlu dala, je pokoj, vyrovnanosť, pokora a múdrosť prevzatá žitím v spolupráci s prírodou. 

Príroda a záhrada je viac ako len trávnik, kvety či zelenina. Príroda je terapia, liečenie duše i tela. So mnou objavíte vášeň pre záhradníčenie a funkčný systém odpozorovaný z prírody.

Od roku 2013 som absolvovala Úplný kurz permakultúrneho dizajnu pod vedením Ing. Patricie Pavlovskej. Pestovateľsky má viedla permakultúrna lektorka a skvelá pestovateľka Ing. Paulína Urdová. Mám za sebou desiatky workshopov ako účastník a ako permakultúrny lektor tri roky intenzívneho lektorovania a prednášania.

To čo vám viem odovzdať sú roky praxe v záhrade a roky praxe s vedením kurzov. Mojím mottom je dotknúť sa cez permakultúru srdca každého môjho žiaka.

Prihláška

Ako sa dostanete k prístupom ku kurzu Vybuduj

Po vyplnení prihlášky obdržíte faktúru na váš email.

Po pripísaní úhrady na náš účet, vám príde email s potvrdením a email s predmetom: Prihlasovacie údaje do kurzu s LifeReset, v ktorom budete mať prístupové heslá do videokurzu.

Ak ste faktúru uhradili a želáte si prístup k videokurzu urýchliť, stačí nám emailom poslať doklad o úhrade.