Nový MEGAprojekt! Mobilný dom na kľúč či prenájom. Workshopy a vlogy o tom

S veľkou radosťou vám predstavujeme náš nový a pre náš život významný projekt HOMERESET: www.homereset.sk

Po štyroch rokoch sme dozreli a odhodlali sa postaviť viac mobilných a zdravých domov. Máme vychytané všetky chyby, prežité dva roky v mobilnom dome s dvoma deťmi a ďalšie takmer dva roky v jeho rozšírenej verzii s troma deťmi. Vieme, ako na to a cítime, že už sme pripravení pomôcť so stavbou ďalších podobných mobilných či rastúcich domov. Chceme to ale robiť v malom, aby z nášho nadšenia zo zdravého bývania neopadlo. Preto žiadnu veľkovýrobu nečakajte. 

Súčasťou projektu HomeReset sú:

Workshopy, na ktorých vás radi zaučíme, ako si postaviť vlastný domov svojimi rukami.

Vlogy, keďže na workshopy k nám všetci prísť nemôžete, dá sa jednotlivé témy s nami prechádzať vďaka prehľadným videám, ktoré budeme pre vás nakrúcať.  Nájdete na našom youtube kanáli HomeReset.

E-shop, v ktorom nájdete naše autorské praktické publikácie, vďaka ktorým sa dokážete zorientovať pri plánovaní či obnove vášho domova a záhrady. Tiež dokumentárny film V zdravom dome žijú šťastní ľudia o budovaní kvalitného domova ako komplexného riešenia bývania od záhrady až po domov. Rovnako fotoklip s fotografiami z výstavby nášho mobilného domu chronologicky zhrnuté v 12 minútach. Navštívte priečinok E-shop.

Projekt mobilného domu si môžete u nás zakúpiť. Viac info v priečinku Projekt domu.

Mobilný dom na kľúč, pre tých, ktorí si na svojpomocnú stavbu netrúfajú. Viac v priečinku Dom na kľúč.

Nový MEGAprojekt! Mobilný dom na kľúč či prenájom. Workshopy a vlogy o tom

Prenájom domu mobilného domu bude dostupný po jeho dokončení. Veľa ľudí nám dalo spätnú väzbu, že by chceli stráviť pár dní v mobilnom dome, aby si vyskúšali, či im takýto priestor bude vyhovovať. Preto bude mobilný dom po dostavaní pre vás takto dostupný. Viac v priečinku Prenájom domu.

Mobilný dom na predaj. Pretože si novopostavený dom neplánujeme nechať, bude po niekoľkých mesiacoch na predaj. Sledujte našu stránku, FB HomeReset, Instagram a youtube alebo sa prihláste na odber noviniek na hlavnej stránke. Vďaka tomu vám nič z toho neunikne.

Cieľom je povzbudiť čo najviac ľudí v tom, že mať vlastný domov je reálne. Či už svojpomocne s pomocou našich workshopov, vlogov a článkov alebo priamo na kľúč od nás. Dôležité pre nás je, aby sme na Slovensku podporili nové vnímanie bývania, ktoré nie je len o štyroch stenách, ale aj o ekológii a zdraví. Lebo v zdravom dome žijú šťastní ľudia :-).

Ďakujem za akúkoľvek podporu formou zdieľania, fandenia, účasti na podujatiach či kúpe našich kníh, filmu alebo projektu domu. Zuzka, Janči a naši traja muškatieri:-)

SÚVISIACE ČLÁNKY:

Dokumentárny film o mobilnom dome, permakultúrnej záhrade a zdravom dizajne

Fotopostup domu za 25 tisíc eur!

Kde a ako na stavbe ušetriť a o nič sa neukrátiť

Desať tipov pre zdravú a hravú detskú izbu

Ako vyzerá permakultúra? Pozrite si fotky…

 

Tiež sa ti môže páčiť

Predošlé
Ďalšie

Získajte najnovšie články

Prihláste sa na odber upozornení od nás a buďte prvý, kto sa dozvie o našich ponukách a článkoch.

Sledujte nás: