Trojkurz - Naplánuj, Vybuduj, Vypestuj

+ bonus živá podpora do 16. 4.

Vianočná ponuka

Hodnotný darček pre seba alebo svojich blízkych

V našej vianočnej ponuke nájdete výhodné balíčky online kurzov, webinárov a tiež novinku skupinový mentoring Návrh vlastnej záhrady. Všetky zakúpené online produkty získate formou darčekového poukazu

Darčeky, ktoré máte hneď po zaplatení. S vianočnou 30 % zľavou na všetky online kurzy a webináre. V objednávke stačí zadať zľavový kód VESELE23.

Vyberte si z našej ponuky

Vianočná ponuka

Naplánuj permakultúrnu záhradu

Pochopením princípov permakultúry môžete vytvoriť záhradu, kde má všetko svoje miesto, zmysel a nadväznosť. Ku kurzu navyše bonusy hodinová konzultácia, Dizajnovanie v praxi a 2 webináre.

Vianočná ponuka

Vybuduj permakultúrnu záhradu

Aj vy si môžete svojpomocne vybudovať prepracovanú záhradu so záhonmi, živým plotom, zónou na oddych, ale aj prepracovanými prvkami (koreňová čistička, chodníky, suchý múrik).

Vianočná ponuka

Vypestuj bohatú úrodu

Pochopením podmienok ako je klíma, pôda a správnemu načasovaniu a pestovaniu v zmiešaných záhonoch i vo fóliovníku spolu s mulčovaním sa môžete tešiť z úrody po väčšinu roka. Ku kurzu bonus 5 webinárov a ďalšie.

Vianočná ponuka

Návrh vlastnej záhrady

Vytvorte si dizajn svojej záhrady v skupinovom mentoringu s permakultúrnou dizajnérkou. Na konci budete mať vypracovanú technickú správu a vlastný dizajn záhrady.

Vianočná ponuka

Kompletné kurzy

Spolu 3 veľké kurzy: Naplánuj, Vybuduj a Vypestuj. Od naplánovania, cez realizáciu až po pestovanie vlastnej úrody. Vrátane všetkých bonusov. Najvýhodnejšia ponuka na online kurzy.

Vianočná ponuka

Ako nájsť pozemok snov

Nájdite svoj vysnívaný pozemok, s dušou, primeraný veľkosťou a cenou presne pre vás. K tomu na výber výhodne novinka Dizajnovanie v praxi.

Vianočná ponuka

Kvetinový raj

Obnovte si alebo vybudujte trvalkový kvetinový záhon, farebný od skorej jari do neskorej jesene. K tomu vo výhodnej ponuke kurz Vybuduj bylinkovú špirálu s jazierkom.

Vianočná ponuka

Balík webinárov 1

Webináre: Mulčovanie, Budovanie pôdy, Zazimovanie záhrady, Pestujeme s deťmi

Vianočná ponuka

Balík webinárov 2

Webináre: Mulčovanie, Ako na škodcov bez chémie, Záhrada bez driny (Ako odísť na dovolenku), Čo vysievať v neskoré leto

Vianočná ponuka

E-book Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa

Vytvorte si svoj sebestačný raj podľa princípov permakultúry. Svoju oázu pokoja plnú farieb, vôní, chutí a priestoru pre oddych, lebo v prírodnej záhrade sa veľa premýšľa a plánuje.

Vianočná ponuka

Alžbetka s Klárkou si vysnívajú čarovnú záhradku

Vďaka láskavému a hodnotnému čítaniu knihy Alžbetka s Klárkou si vysnívajú čarovnú záhradku získajú deti návod, ktorý môžu využiť pri tvorbe vlastného výkresu záhrady v kreatívnom zošite Vytvor si svoju čarovnú záhradku.

Vianočná ponuka

Balíky semienok MoravoSeed

Vyberte si balíky semienok do vašej záhrady. Ponuka semienok do zeleninovej, kvetinovej, či bylinkovej záhradky, ale tiež balík na klíčkovanie. Ceny balíkov od 15,9 €

Vianočná ponuka
Vianočná ponuka
Vianočná ponuka

Prihlasovacie údaje ku kurzom a webinárom dostanete, keď zadáte kód z darčekového poukazu a email na našej stránke, alebo svoj email zadá obdarovaný. Darčekové poukazy si môžete aktivovať do 30. 6. 2024. 

Od zadania kódu budete mať prístupy ku kurzom na 2 roky a k webinárom na 60 dní. Všetky dôležité informácie dostanete v emaile.