Trojkurz - Naplánuj, Vybuduj, Vypestuj

+ bonus živá podpora do 16. 4.

Mobilný dom na kľúč či prenájom

S veľkou radosťou vám predstavujeme náš nový a pre náš život významný projekt HomeReset.

Po štyroch rokoch sme dozreli a odhodlali sa postaviť viac mobilných a zdravých domov. Máme vychytané všetky chyby, prežité dva roky v mobilnom dome s dvoma deťmi a ďalšie takmer dva roky v jeho rozšírenej verzii s troma deťmi. Vieme, ako na to a cítime, že už sme pripravení pomôcť so stavbou ďalších podobných mobilných či rastúcich domov. Chceme to ale robiť v malom, aby z nášho nadšenia zo zdravého bývania neopadlo. Preto žiadnu veľkovýrobu nečakajte. 

 

 

Súčasťou projektu HomeReset sú:

Workshopy, na ktorých vás radi zaučíme, ako si postaviť vlastný domov svojimi rukami.

Vlogy, keďže na workshopy k nám všetci prísť nemôžete, dá sa jednotlivé témy s nami prechádzať vďaka prehľadným videám, ktoré budeme pre vás nakrúcať.  Nájdete na našom youtube.

E-shopv ktorom nájdete naše autorské praktické publikácie, vďaka ktorým sa dokážete zorientovať pri plánovaní či obnove vášho domova a záhrady. Tiež dokumentárny film V zdravom dome žijú šťastní ľudia o budovaní kvalitného domova ako komplexného riešenia bývania od záhrady až po domov. Rovnako fotoklip s fotografiami z výstavby nášho mobilného domu chronologicky zhrnuté v 12 minútach. 

 

Prenájom mobilného domu

Prenájom bude dostupný po jeho dokončení. Veľa ľudí nám dalo spätnú väzbu, že by chceli stráviť pár dní v mobilnom dome, aby si vyskúšali, či im takýto priestor bude vyhovovať. Preto bude mobilný dom po dostavaní pre vás takto dostupný. 


Mobilný dom na predaj

Pretože si novopostavený dom neplánujeme nechať, bude po niekoľkých mesiacoch na predaj. Sledujte našu stránku na FBInstagrame youtube alebo sa prihláste na odber noviniek na hlavnej stránke. Vďaka tomu vám nič z toho neunikne.

Mobilný dom na kľúč či prenájom


Cieľom je povzbudiť čo najviac ľudí v tom, že mať vlastný domov je reálne. Či už svojpomocne s pomocou našich workshopov, vlogov a článkov alebo priamo na kľúč od nás. Dôležité pre nás je, aby sme na Slovensku podporili nové vnímanie bývania, ktoré nie je len o štyroch stenách, ale aj o ekológii a zdraví. Lebo v zdravom dome žijú šťastní ľudia :-).

Ďakujem za akúkoľvek podporu formou zdieľania, fandenia, účasti na podujatiach či kúpe našich kníh, filmu alebo projektu domu. Zuzka, Janči a naši traja muškatieri:-)

SÚVISIACE ČLÁNKY:

Tiež sa ti môže páčiť

Previous
Next

Get the latest articles

Subscribe to our notifications and be the first to know about our offers and articles.

Follow us: