Nový MEGAprojekt! Mobilný dom na kľúč či prenájom. Workshopy a vlogy o tom

S veľkou radosťou vám predstavujeme náš nový a pre náš život významný projekt HOMERESET: www.homereset.sk

Po štyroch rokoch sme dozreli a odhodlali sa postaviť viac mobilných a zdravých domov. Máme vychytané všetky chyby, prežité dva roky v mobilnom dome s dvoma deťmi a ďalšie takmer dva roky v jeho rozšírenej verzii s troma deťmi. Vieme, ako na to a cítime, že už sme pripravení pomôcť so stavbou ďalších podobných mobilných či rastúcich domov. Chceme to ale robiť v malom, aby z nášho nadšenia zo zdravého bývania neopadlo. Preto žiadnu veľkovýrobu nečakajte. 

Súčasťou projektu HomeReset sú:

Workshopy, na ktorých vás radi zaučíme, ako si postaviť vlastný domov svojimi rukami.

Vlogy, keďže na workshopy k nám všetci prísť nemôžete, dá sa jednotlivé témy s nami prechádzať vďaka prehľadným videám, ktoré budeme pre vás nakrúcať.  Nájdete na našom youtube kanáli HomeReset.

E-shop, v ktorom nájdete naše autorské praktické publikácie, vďaka ktorým sa dokážete zorientovať pri plánovaní či obnove vášho domova a záhrady. Tiež dokumentárny film V zdravom dome žijú šťastní ľudia o budovaní kvalitného domova ako komplexného riešenia bývania od záhrady až po domov. Rovnako fotoklip s fotografiami z výstavby nášho mobilného domu chronologicky zhrnuté v 12 minútach. Navštívte priečinok E-shop.

Projekt mobilného domu si môžete u nás zakúpiť. Viac info v priečinku Projekt domu.

Mobilný dom na kľúč, pre tých, ktorí si na svojpomocnú stavbu netrúfajú. Viac v priečinku Dom na kľúč.

foto-uvodna-k-clanku3

Prenájom domu mobilného domu bude dostupný po jeho dokončení. Veľa ľudí nám dalo spätnú väzbu, že by chceli stráviť pár dní v mobilnom dome, aby si vyskúšali, či im takýto priestor bude vyhovovať. Preto bude mobilný dom po dostavaní pre vás takto dostupný. Viac v priečinku Prenájom domu.

Mobilný dom na predaj. Pretože si novopostavený dom neplánujeme nechať, bude po niekoľkých mesiacoch na predaj. Sledujte našu stránku, FB HomeReset, Instagram a youtube alebo sa prihláste na odber noviniek na hlavnej stránke. Vďaka tomu vám nič z toho neunikne.

Cieľom je povzbudiť čo najviac ľudí v tom, že mať vlastný domov je reálne. Či už svojpomocne s pomocou našich workshopov, vlogov a článkov alebo priamo na kľúč od nás. Dôležité pre nás je, aby sme na Slovensku podporili nové vnímanie bývania, ktoré nie je len o štyroch stenách, ale aj o ekológii a zdraví. Lebo v zdravom dome žijú šťastní ľudia :-).

Ďakujem za akúkoľvek podporu formou zdieľania, fandenia, účasti na podujatiach či kúpe našich kníh, filmu alebo projektu domu. Zuzka, Janči a naši traja muškatieri:-)

SÚVISIACE ČLÁNKY:

Dokumentárny film o mobilnom dome, permakultúrnej záhrade a zdravom dizajne

Fotopostup domu za 25 tisíc eur!

Kde a ako na stavbe ušetriť a o nič sa neukrátiť

Desať tipov pre zdravú a hravú detskú izbu

Ako vyzerá permakultúra? Pozrite si fotky…

 

Tiež sa ti môže páčiť

Od Zuzana Matúšová Girgošková
27. 10. 2021
Celý rok sa na ne tešíme, najmä deti. Pre ne sme ochotní urobiť niekedy všetko. A to všetko si často…
Od Zuzana Matúšová Girgošková
23. 06. 2021
Nech bude raz naše dieťa remeselník, vedec alebo obchodník, v práci i súkromnom živote veľmi ocení schopnosť dokázať sa…
Od Zuzana Matúšová Girgošková
27. 04. 2021
Z rôznych strán neustále počúvam – chceme bývať viac v prírode, pestovať si vlastnú zeleninu a žiť v súlade s…
Od Zuzana Matúšová Girgošková
13. 03. 2021
Čaro éterických olejov som spoznala pred piatimi rokmi. Nazačiatku to bolo o pomoci pri liečení detských soplíkov kvapkami do nosa…
Od Zuzana Matúšová Girgošková
12. 03. 2021
 Rada by som s vám opísala príbeh radostneho tehotenstva.  Nebude taký. Pritom ho nepostrehla žiadna tragédia, „len negatívne“ emócie….
Od Zuzana Matúšová Girgošková
05. 02. 2021
To by jeden neveril, že bábätká  nepotrebujú plienky. Ani ja som tomu veľmi neverila, pretože to chce vnímať signály dieťaťa….
Predošlé
Ďalšie

Získajte najnovšie články

Prihláste sa na odber upozornení od nás a buďte prvý, kto sa dozvie o našich ponukách a článkoch.

Sledujte nás: